Mobilden Sohbet Etmek İstiyorum

admin     05-14-19     Sohbet Odaları     Mobilden Sohbet Etmek İstiyorum

Mobilden Sohbet Etmek İstiyorum

Sohbet etmek; tüm insanların ihtiyacı olan bir eylemdir. İnsanlar, diğer insanlarla sohbet etmeden yaşayamazlar. Ancak, hayatın doğal akışı içerisinde insanlar zaman zaman sohbet edecek kimseyi bulamazlar. Bu tip durumlarda, insanların içine kapandığı görülmektedir. Fakat, online sohbet sayesinde insanların yalnızlık sorunu yaşamasının önüne geçilmektedir. Sohbet siteleri sayesinde dünyanın her yerinden arkadaş bulmak, bu insanlarla dertleşmek ve farklı kültürler tanımak mümkün olmaktadır. Teknolojinin hızla ilerlemesi sonucunda internet kullanımı oldukça yaygın hale gelmektedir. Akıllı telefonların günlük hayatın bir parçası haline gelmesiyle beraber geçmişte dizüstü bilgisayarlardan yapılan her işlem, mobil uygulama olarak insanların karşısına çıkmaktadır. Mobil sohbet; mobil cihazlarda var olmasından en çok mutluluk duyulan özellik olarak dikkat çekmektedir.

SohbetCafe.NET – Mobilden Sohbet Etmek İstiyorum

Mobil Sohbet Nasıl Yapılır?

Mobil sohbete başlamak için akıllı telefon veya tablet sahibi olmak gerekir. Bunun dışında, online ve ücretsiz olarak hizmet sunan sohbet sitelerine üye olmak gereklidir. Mobil sohbet siteleri, üyelerine sohbet imkanı sağlamak amacıyla sohbet odaları oluşturmuşlardır. Sohbet sitelerinin fırsatlarından yararlanmak için ilk olarak üyelik işlemleri gerçekleştirilmelidir. Üyelik sırasında nick veya rumuz adı verilen kullanıcı adı oluşturulmaktadır. Sohbet sitelerinin bu kadar çok tercih edilmesinin nedenleri arasında güvenilir olması gelmektedir. Üyelik esnasında verilen bilgiler kesinlikle kimseyle paylaşılmaz. Ayrıca, mobil sohbet esnasında yapılan konuşmalar, üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Evde, sokakta, okulda ve işyerinde mobil cihazlar sayesinde kolayca mobil sohbet gerçekleştirilir.

SohbetCafe.NET - Mobilden Sohbet Yapmak İstiyorum

SohbetCafe.NET – Mobilden Sohbet Yapmak İstiyorum

Makele : SohbetCafe.NET

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (6 Yorum)

  Evet dostlar sizlere öncelikle şunu söyleyeyim burası bir aile meselesi. Yani bir aile kavramı buna geniş aile diyebiliriz ama bu sadece bir anne,baba dede, anane, babane çocuktan ziyade abi, abla, kardeş, teyze, amca, anne, gibi çok geniş kavramlar içerisinde dostluğu baki kılmak baki tutmaktir. Kimseye anlayamadığını burada dostlarına anlatarak içine huzuru doldurduğun yerdir. Ve bu huzur seni bağlı kalmaya sebep kılıyor. Çünkü mutlu oluyorsun neşeli oluyorsun. Küçük restlesmeler 🙂 birbiriyle gerçekten samimi olmalar bu samimiyeti birbirine yansıtıp yarın birgün gerçekten yanyana geldiğiniz de birbirinize sahip çıkabileceğiniz bir ortam aslında. Ve sende kendini gerçekten samimiyetin içine bırakmak yarın birgün dostlarına ihtiyacın olduğunda gerçekten kuşkusuz güvenebilecegin insanlar buluyorsun arkanda sırtını yaslayabilecegin insanlar. Bu bile yeter seni buraya bağlamaya çünkü sen diyeceksin ki ulan benim bir ailem var birseye başım sıkıştı bir derdim var ama benim bana sahip çıkan bir ailem var ya diyorsun. Kuşkusuz seni yaryolda bırakmayacak bir aile. Bu samimiyet seni zaten el üstünde tutuyor. Ve o zaman herşeyi gözün kapalı yapabilirsin. Ha bide eğleniyosn yaaa gerçekten bak. Sanki bi aşk gibi yaaa muhabbetler sohbetler ortam kurmaları gırgır yapmalar şakalaşmalar tartışmalar hepsini yaşıyorsn karışık duyguları bir arada hep birlikte yaşıyorsun o yüzden sizleri çok seviyorum ve bunları görecek insanlar sizlerde samimi duygularla aileye gelin ailemizden olun derim ben.

   Kalitemine yüreğine sağlık Dostluk baki kalsin.
   Ne güzelde her şeyi anlatmışsın gerçektende öyle bir aileyiz, hepte bir aile olarak kalacaz inşallah.
   Güzel doyumsuz yorumun için teşekkür ederim Dostluk baki kalsin.
   Var ol sağol iki gözüm.

  Çok quzel ve tam bir aile ortami emegi gecen herkese tesekkurler.Sohbet edebilmenin adresi resmen.Basarilarinizin dewamini dilerim.

   Doğuş Yorumun için teşekkür ederim abinin iki gözü.
   İnşallah hep beraber her zaman olduğu gibi en iyi sohbet ortamını kurarız.

  Eğerki Mobil Sohbet uygulaması 2000 ile 2010 arasında olsaydı sanırım Sohbet Chat kanalları yüzbin kişi olurdu.
  Çünkü o zaman şimdi ki gibi sosyal siteler yoktu, insanlar genelde Sohbet ve Chat sitelerinde sohbet ederlerdi.
  Ama, her şeye rağmen yinede Mobil Sohbet in Sohbet sitelerine büyük katkısı oluyor.
  Bu katkı gittikçe artmaktardır.

  Mobil sohbet odaları özellikle son yıllarda çok popüler olmuş bir uygulamadır. bu popüler uygulamayı bu güzel uygulamayı birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. özellikle gençler tarafından çok tutulan bir sohbet uygulamasıdır. mobil sohbet 2011 lerin sonlarında itibaren mobil telefonları ile birlikte hayatımıza renk atmıştır. Eskiden bilgisayar başına geçip saatlerce koltuklarda oturup sohbet sitelerine girmek zorunda kalıyorduk. Şimdi ise yataklarımız da uzanıp mobil sohbet uygulaması ile sohbet odalarına bağlanıp saatlerce sohbet edip arkadaşlarla şakalaşır güzel zaman geçirebiliyoruz. hiç yorulmadan sıkılmadan güzel güzel tatlı tatlı eğlenceli güzel zamanlar geçirebiliyoruz. tek kelimeyle mobil sohbet odaları Tek kelimeyle hayatımıza renk katmıştır. Bu uygulamayı çıkartıp emek veren Herkese çok teşekkür ediyorum saygılarımı sevgilerimi sunuyorum Hoşça kalın hakkı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?